Fryzura a’la Marilyn Monroe

Burza loków w kolorze platynowego blondu to znak rozpoznawczy Marilyn Monroe. Uzyskanie takie odcienia może być bardzo trudne i nie należy zabierać się do farbowania włosów, jeśli nie ma się wprawy. Lepiej powierzyć włosy specjaliście. W innym razie zabieg rozjaśniania może zakończyć się spaleniem czupryny lub w najlepszym razie przefarbowaniem na kanarkowy kolor. Wykonanie loków nie jest już tak trudne.marilyn

Wystarczy, aby włosy miały długość do brody oraz miękką i falistą strukturę. Dzięki temu loki będą wyglądały naturalnie oraz utrzymają się przez długi czas.

Do  ich wykonania potrzebne są:

Pianka do loków Lokówka Zestaw wałków Wosk do włosów

Wykonanie fryzury zajmuje około 30 min. Najpierw należy nałożyć piankę na włosy i ułożyć na lewą stronę. Potem nakłada się wałki o szerokiej głowicy i suszy lub zakręca je na lokówkę. Trzeba pamiętać, aby umieścić je blisko siebie, wzdłuż grzbietu. Po kręceniu przychodzi czas na stylizacje loków. Do tego celu przyda się wosk. Należy wetrzeć go we włosy i palcami wystylizować fryzurę. Na koniec można spryskać całość lakierem. Ułożenie loków można dowolnie modyfikować. W końcu Marilyn też to robiła. Warto zawsze ułożyć też kilka loków tak, żeby opadały swobodnie wokół twarzy. Doda to seksapilu i kobiecości.

 

Dodaj komentarz